Βόλεϊ: Η κλήρωση της Α1 με 11 ομάδες

Με 11 ομάδες και χωρίς τη συμμετοχή του Παναθηναϊκού για πρώτη φορά στην ιστορία έγινε η κλήρωση της Α1 βόλεϊ γυναικών.

Aναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική (21-22/10/2017) 
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΠΣ Αίας
ΑΟ Θήρας – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣ Άρης – ΑΟΦ Πορφύρας
Ρεπό – ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΣ Μακεδόνες – ΓΣ Ηλιούπολης
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟ Μαρκοπούλου

2η αγωνιστική (28-29/10/2017) 
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΠΣ Αίας – ΑΟ Θήρας
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ Άρης
ΑΟΦ Πορφύρας – Ρεπό
ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΓΣ Ηλιούπολης

3η αγωνιστική (4-5/11/2017) 
ΑΟ Θήρας – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΣ Άρης – ΑΠΣ Αίας
Ρεπό – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟΦ Πορφύρας
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΟ Μαρκοπούλου

4η αγωνιστική (11-12/11/2017)
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΣ Άρης
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΟ Θήρας
ΑΠΣ Αίας – Ρεπό
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟΦ Πορφύρας – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣΠ Κόρινθος

5η αγωνιστική 15/11/2017 
Ρεπό – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΣ Άρης – ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΠΣ Αίας
ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Θήρας – ΑΟ Μαρκοπούλου

6η αγωνιστική (18-19/11/2017)
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟΝ Πανναξιακός – Ρεπό
ΑΟ Θήρας – ΑΣ Άρης
ΑΠΣ Αίας – ΓΣ Ηλιούπολης
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟΦ Πορφύρας

7η αγωνιστική (25-26/11/2017)
ΓΣ Ηλιούπολης – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟΝ Πανναξιακός
Ρεπό – ΑΟ Θήρας
ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΠΣ Αίας
ΑΟΦ Πορφύρας – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣ Άρης – ΑΟ Μαρκοπούλου

8η αγωνιστική (2-3/12/2017) 
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟ Θήρας – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΣ Άρης – Ρεπό
ΑΠΣ Αίας – ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Μαρκοπούλου – Ολυμπιακός ΣΦΠ

9η αγωνιστική (9-10/12/2017) 
ΑΟΦ Πορφύρας – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΟΝ Πανναξιακός
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟ Θήρας
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΣ Άρης
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΠΣ Αίας
Ρεπό – ΑΟ Μαρκοπούλου

10η αγωνιστική (16-17/12/2017) 
ΓΣΚ Ηρακλής – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Θήρας – ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΣ Άρης – ΓΣ Ηλιούπολης
Ρεπό – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΠΣ Αίας

11η αγωνιστική (20/12/2017)
ΑΠΣ Αίας – ΓΣΚ Ηρακλής
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΟ Θήρας
ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΣ Άρης
ΓΣ Ηλιούπολης – Ρεπό
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟ Μαρκοπούλου

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΥΡΟΣ

12η αγωνιστική (13-14/1/2018)
ΑΠΣ Αίας – ΑΟΝ Πανναξιακός
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟ Θήρας
ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΣ Άρης
ΑΣΠ Κόρινθος – Ρεπό
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΓΣΚ Ηρακλής

13η αγωνιστική (20-21/1/2018)
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΟ Θήρας – ΑΠΣ Αίας
ΑΣ Άρης – Ολυμπιακός ΣΦΠ
Ρεπό – ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΣΠ Κόρινθος
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟ Μαρκοπούλου

14η αγωνιστική (27-28/1/2018)
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟ Θήρας
ΑΠΣ Αίας – ΑΣ Άρης
Ολυμπιακός ΣΦΠ – Ρεπό
ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΣΠ Κόρινθος – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟΝ Πανναξιακός

15η αγωνιστική (3-4/2/2018)
ΑΣ Άρης – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΟ Θήρας – ΑΟΝ Πανναξιακός
Ρεπό – ΑΠΣ Αίας
ΑΣ Μακεδόνες – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΟ Μαρκοπούλου

16η αγωνιστική (10-11/2/2018)
ΓΣΚ Ηρακλής – Ρεπό
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΣ Άρης
ΑΠΣ Αίας – ΑΣ Μακεδόνες
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟ Θήρας

17η αγωνιστική (17-18/2/2018)
ΑΣ Μακεδόνες – ΓΣΚ Ηρακλής
Ρεπό – ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΣ Άρης – ΑΟ Θήρας
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΠΣ Αίας
ΑΣΠ Κόρινθος – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΟ Μαρκοπούλου

18η αγωνιστική (24-25/2/2018)
ΓΣΚ Ηρακλής – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Θήρας – Ρεπό
ΑΠΣ Αίας – ΑΣΠ Κόρινθος
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣ Άρης

19η αγωνιστική (10-11/3/2018)
ΑΣΠ Κόρινθος – ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟ Θήρας
Ρεπό – ΑΣ Άρης
ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΠΣ Αίας
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟ Μαρκοπούλου

20η αγωνιστική (17-18/3/2018)
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟΝ Πανναξιακός – ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Θήρας – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΣ Άρης – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΠΣ Αίας – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Μαρκοπούλου – Ρεπό

21η αγωνιστική (24-25/3/2018)
Ολυμπιακός – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΣΠ Κόρινθος – ΑΟ Θήρας
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΣ Άρης
ΑΣ Μακεδόνες – Ρεπό
ΑΠΣ Αίας – ΑΟ Μαρκοπούλου

22η αγωνιστική (31/3-1/4/2018)
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΠΣ Αίας
ΑΟΝ Πανναξιακός – Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Θήρας – ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΣ Άρης – ΑΣΠ Κόρινθος
Ρεπό – ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣ Μακεδόνες