Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων βόλεϊ σε εφηβικό και παιδικό

Έγινε η κλήρωση για τα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΕΣΘ όσον αφορά στους εφήβους και τους παίδες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της Α’ Φάσης του εφηβικού πρωταθλήματος:

Α’ Φάση

1η αγωνιστική
Ηρακλής-ΑΣ Ελπίς
Πήγασος Πολίχνης-Απόλλων Καλαμαριάς
Μακεδονικός-ΠΑΟΚ
Ιωνικός-Άρης
ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου

2η αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Ηρακλής
ΑΣ Ελπίς-Πήγασος Πολίχνης
Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδονικός
ΠΑΟΚ-Ιωνικός
Άρης-ΧΑΝΘ

3η αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-ΑΕΝ Πανοράματος
Μακεδονικός-ΑΣ Ελπίς
Ιωνικός-Απόλλων Καλαμαριάς
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ
Αίας Ευόσμου-Άρης

4η αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός
Ηρακλής-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Ελπίς-Ιωνικός
Απόλλων Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ-Αίας Ευόσμου

5η αγωνιστική
Ιωνικός-ΑΕΝ Πανοράματος
Μακεδονικός-Ηρακλής
ΧΑΝΘ-ΑΣ Ελπίς
Αίας Ευόσμου-Απόλλων Καλαμαριάς
Άρης-ΠΑΟΚ

6η αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-ΧΑΝΘ
Ηρακλής-Ιωνικός
Πήγασος Πολίχνης-Μακεδονικός
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου
Απόλλων Καλαμαριάς-Άρης

7η αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-ΑΕΝ Πανοράματος
ΧΑΝΘ-Ηρακλής
Ιωνικός-Πήγασος Πολίχνης
Άρης-ΑΣ Ελπίς
ΠΑΟΚ-Απόλλων Καλαμαριάς

8η αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Άρης
Ηρακλής-Αίας Ευόσμου
Πήγασος Πολίχνης-ΧΑΝΘ
Μακεδονικός-Ιωνικός
ΑΣ Ελπίς-ΠΑΟΚ

9η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-ΑΕΝ Πανοράματος
Άρης-Ηρακλής
Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης
ΧΑΝΘ-Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΣ Ελπίς

10η αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Απόλλων Καλαμαριάς
Ηρακλής-ΠΑΟΚ
Πήγασος Πολίχνης-Άρης
Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου
Ιωνικός-ΧΑΝΘ

11η αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Πανοράματος
Απόλλων Καλαμαριάς-Ηρακλής
ΠΑΟΚ-Πήγασος Πολίχνης
Άρης-Μακεδονικός
Αίας Ευόσμου-Ιωνικός

Αναλυτικά και το πρόγραμμα του πρωταθλήματος παίδων της Ε.ΠΕ.Σ.Θ.:

Α’ Φάση

1η αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Απόλλων Καλαμαριάς
Αίας Ευόσμου-ΑΣ Ελπίς
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ
Μακεδονικός-ΠΟ Μουδανιών
Ηρακλής-Νέστωρ
Πήγασος Πολίχνης-Άρης

2η αγωνιστική
Περσέας-ΑΕΝ Πανοράματος
Απόλλων Καλαμαριάς-Αίας Ευόσμου
ΑΣ Ελπίς-ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ-Μακεδονικός
ΠΟ Μουδανιών-Ηρακλής
Νέστωρ-Πήγασος Πολίχνης

3η αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-Περσέας
ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλαμαριάς
Μακεδονικός-ΑΣ Ελπίς
Ηρακλής-ΠΑΟΚ
Πήγασος Πολίχνης-ΠΟ Μουδανιών
Άρης-Νέστωρ

4η αγωνιστική
Περσέας-ΧΑΝΘ
ΑΕΝ Πανοράματος-Αίας Ευόσμου
Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδονικός
ΑΣ Ελπίς-Ηρακλής
ΠΑΟΚ-Πήγασος Πολίχνης
ΠΟ Μουδανιών-Άρης

5η αγωνιστική
Μακεδονικός-Περσέας
ΧΑΝΘ-ΑΕΝ Πανοράματος
Ηρακλής-Απόλλων Καλαμαριάς
Πήγασος Πολίχνης -ΑΣ Ελπίς
Άρης-ΠΑΟΚ
Νέστωρ-ΠΟ Μουδανιών

6η αγωνιστική
Περσέας-Ηρακλής
ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός
Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ
Απόλλων Καλαμαριάς-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Ελπίς-Άρης
ΠΑΟΚ-Νέστωρ

7η αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-Περσέας
Ηρακλής-ΑΕΝ Πανοράματος
Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου
Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς
Νέστωρ-ΑΣ Ελπίς
ΠΟ Μουδανιών-ΠΑΟΚ

8η αγωνιστική
Περσέας-Άρης
ΑΕΝ Πανοράματος-Πήγασος Πολίχνης
Αίας Ευόσμου-Ηρακλής
ΧΑΝΘ-Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς-Νέστωρ
ΑΣ Ελπίς-ΠΟ Μουδανιών

9η αγωνιστική
Νέστωρ-Περσέας
Άρης-ΑΕΝ Πανοράματος
Πήγασος Πολίχνης-Αίας Ευόσμου
Ηρακλής-ΧΑΝΘ
ΠΟ Μουδανιών-Απόλλων Καλαμαριάς
ΠΑΟΚ-ΑΣ Ελπίς

10η αγωνιστική
Περσέας-ΠΟ Μουδανιών
ΑΕΝ Πανοράματος-Νέστωρ
Αίας Ευόσμου-Άρης
ΧΑΝΘ-Πήγασος Πολίχνης
Μακεδονικός-Ηρακλής
Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΑΟΚ

11η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Περσέας
ΠΟ Μουδανιών-ΑΕΝ Πανοράματος
Νέστωρ-Αίας Ευόσμου
Άρης-ΧΑΝΘ
Πήγασος Πολίχνης-Μακεδονικός
ΑΣ Ελπίς-Απόλλων Καλαμαριάς

12η αγωνιστική
Περσέας-ΑΣ Ελπίς
ΑΕΝ Πανοράματος-ΠΑΟΚ
Αίας Ευόσμου-ΠΟ Μουδανιών
ΧΑΝΘ-Νέστωρ
Μακεδονικός-Άρης
Ηρακλής-Πήγασος Πολίχνης

13η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς-Περσέας
ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Πανοράματος
ΠΑΟΚ-Αίας Ευόσμου
ΠΟ Μουδανιών -ΧΑΝΘ
Νέστωρ-Μακεδονικός
Άρης-Ηρακλής