Το πρόγραμμα της ΕΠΣΜ

17:00 Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΑΟ Δορκάδας
17:00 Ιάσων Αυγής – Αστραπή Μεσαίου
17:00 ΑΕ Αμπελοκήπων – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
17:00 ΑΕ Φιλύρου – ΑΣ Νεάπολης
17:00 Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
17:00 Ελευθεριακός – ΠΑΟΚ Σταυρού
17:00 Αρης Καβαλαρίου – Ελλήσποντος Κριθιάς

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————
12:00 Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Ασκού
12:00 Εθνικός Πυλαίας – Χελιδόνια
12:00 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Νίκη Ευκαρπίας
12:00 Ελλήσποντος Μαδύτου – Δόξα Ασσήρου
12:00 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
12:00 Μακεδονικός Λητής – Αίας Ευόσμου
12:00 Αστραπή Δενδροποτάμου – Εθνικός Σοχού

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
11:00 Εθνικός Αστέρας – Κισσός Χορτιάτη
13:15 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
17:00 Ελπίδες Σταυρούπολης – Σταυραετός Ευξεινούπολης
17:00 Αστραπή Νεάπολης – Σάντος Πανοράματος
17:00 ΑΕ Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
11:00 Ιωάννης Παπάφης – Προοδευτική

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
17:00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
17:00 ΠΑΟ Καρτερών – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
17:00 Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Εθνικός Λαγυνών
17:00 Νίκη Ηρακλείου – ΠΟ Ξηροκρήνης
17:00 Ομόνοια Σταυρούπολης – Αίολος
17:00 Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Κανονιέρηδες
17:00 Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αστέρας Αμπελοκήπων

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
12:00 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αστέρας Ραιδεστού
17:00 Πυρσός Αγίας Τριάδας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
17:00 Αριστοτέλης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
17:00 Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Δόξα Τριλόφου
17:00 Θρίαμβος Ταγαράδων – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
12:00 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
17:00 Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
17:00 Βρασίδας Βρασνών – Αρης Ξηροποτάμου
17:00 Ηρακλής Μοδίου – Δόξα Δρυμού
ΜΑΣ Στίβου – ΠΑΟ Ξυλούπολης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.
17:00 Δάφνη Ευαγγελισμού – Νέστωρ Οσσας
17:00 Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
12:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου – Δάφνη Ακροποτάμου
12:00 Αναγέννηση Προχώματος – ΑΕ Νέων Σίνδου
12:00 Εθνικός Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 2014
12:00 Ντίνος Κούης – Μακεδών Ευόσμου

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
12:00 Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
12:00 Καπετάν Αγρας – Κανάρης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
12:00 ΑΟ Θράκης – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας