Τι έγινε σήμερα στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

Όλα τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων της ΕΠΣΜ είναι τα εξής:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η (αγων.)

Κεραυνός Κολχικού – Αναγέννηση Επανομής 3-1

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Ευόσμου 0-2

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ακρίτες Συκεών 4-0

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Μαλακοπής 4-0

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (21η (αγων.)

Εθνικός Μετεώρων – Μακεδονικός Γέφυρας 1-3

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου – Ελπίδες Χαλάστρας 3-0

Νικόπολη – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-3

2ος ΟΜΙΛΟΣ (24η (αγων.)

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Δορκάδας 2-4

ΑΕ Φιλύρου – Ιάσων Αυγής 1-2

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αστραπή Μεσαίου 4-1

Αρης Καβαλαρίου – ΑΣ Νεάπολης 0-3

ΠΑΟΚ Σταυρού – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 5-0

3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η (αγων.)

Θύελλα Περιστερώνα – Νίκη Ευκαρπίας 4-0

Μακεδονικός Ασκού – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-1

Εθνικός Πυλαίας – Αίας Ευόσμου 0-1

Ελλήσποντος Μαδύτου – Αστραπή Δενδροποτάμου 2-2

Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου – Μακεδονικός Λητής 2-0

4ος ΟΜΙΛΟΣ (20η (αγων.)

Μαραθώνας – ΑΕ Φαλήρου 2-0

Αετός Βασιλικών – Νίκη Κερασιάς 2-1

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (19η (αγων.)

Φίλιππος Ελεούσας – Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-2

Ορφέας Αγ. Τριάδας – ΑΕ Μαρτίου 3-3

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Μαλγάρων 2-2

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Δόξα Ελπίδας 3-1

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΣ Μενεμένης 4-0

2ος ΟΜΙΛΟΣ (20η (αγων.)

Ελπίδες Σταυρούπολης – Κισσός Χορτιάτη 4-1

Αστραπή Νεάπολης – ΑΕΕ Τούμπας 2-4

Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Καλλιθέας 3-4

Προοδευτική – ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-2

3ος ΟΜΙΛΟΣ (20η (αγων.)

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 5-1

Ατλας Αμπ. Μενεμένης – Ζ. Ζάχος 3-2

Λύκοι Δ. Π. Μελά – ΠΟ Ξηροκρήνης 3-1

4ος ΟΜΙΛΟΣ (20η (αγων.)

Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου – Δόξα Τριλόφου 2-1

Γερμανική Ακαδημία – Μέντεκας Καλαμαριάς 3-0

5ος ΟΜΙΛΟΣ (19η (αγων.)

Ηρακλής Μοδίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 0-3

Βρασίδας Βρασνών – Δάφνη Ευαγγελισμού 3-1

Διγενής Κρυονερίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-2

Αρης Ξηροποτάμου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-1

Δόξα Δρυμού – Νέστωρ Οσσας 1-2

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (16η (αγων.)

Εθνικός Ευόσμου – Ντίνος Κούης 2-1

Αναγέννηση Προχώματος – Μακεδών Ευόσμου 0-1

Αίολος Ευόσμου 2014 – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-1

2ος ΟΜΙΛΟΣ (17η (αγων.)

ΕΑ Καρατάσου – Παπάδες 1-0

Βορράς Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ Πολίχνης Γήπ.:Αμπελοκήπων (πλ.) 17.00

Αισχύλος Αγ.Π.Σ. – Κυψέλη Νεάπολης 8-0

ΑΕΝ Αστραπή – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 7-0

Αγ. Παύλος – Πυρσός Θ. Γήπ.:Ασβεστοχωρίου

3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η (αγων.)

Καπετάν Αγρας – Κανάρης 0-1

Ερμής Μηχανιώνας – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-0

Ιταλική Ακαδημία – Αγ. Ιωάννης Χρυσόστομος 0-1

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ελπίδες Φοίνικα 2011 0-2

Μαραθών Υποδομή – Αετοί Θ. 2015 3-3

4ος ΟΜΙΛΟΣ (17η (αγων.)

Εθνικός Προφήτη – ΑΟ Θράκης 3-0 α.α.