Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της 3ης Αγωνιστικής του Κυπέλλου!

Έγιναν γνωστοί την Δευτέρα οι ορισμοί των διαιτητών που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 3ης και τελευταίας Αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας μέσα στην εβδομάδα. Αναλυτικά:

Τρίτη (28/11)​

15:00 Σπάρτη – Ατρόμητος

Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)

4ος: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)

15:00 ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Απτόσογλου (Αθηνών)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

17:15 Πανσερραϊκός – Ξάνθη

Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)

Βοηθοί: Χουσκόγλου (Θράκης), Καραβασίλης (Καβάλας)

4ος: Μαλουτας (Ημαθίας)

17:15 Απόλλων Λάρισας – Λαμία

Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας)

4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)

19:30 Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Σάββας (Σερρών)

4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)

Τετάρτη (29/11)

15:00 Αιγινιακός – ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)

Βοηθοί: Καρακώστας (Λάρισας), Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)

17:15 Τρίκαλα – Κέρκυρα

Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου)

4ος: Τάσης (Ηπείρου)

17:15 ΑΟΧ-Κισσαμικός – Ολυμπιακός

Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Αιναλης (Μακεδονίας)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

19:30 Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΛ

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τσικάλων)

Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Τσιότσιος (Μακεδονίας)

4ος: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

19:30 Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)

4ος: Αδαμόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

Πέμπτη (30/11)

15:00 Εργοτέλης – Παναιτωλικός

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Σινιοράκης (Χανίων)

4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

17:15 Παναιγιάλειος – Πανιώνιος

Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Φραγκούλης (Πρέβεζας)

4ος: Κολυτας (Κέρκυρας)

17:15 Απόλλων Πόντου – Λεβαδειακός

Διαιτητής: Φωτιας (Πέλλας)

Βοηθοί: Κωτούλας (Κιλκίς), Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

19:30 Καλλιθέα – ΑΕΚ

Διαιτητής: Γκαμάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Σίπκας (Σάμου)

4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)