Γ´ Εθνική: Προαναγγελία 23ης μέρας, κατάταξη, σκόρερ

Τέσσερα βήματα πριν τη λήξη της Γ´ Εθνικής (αν δεν αλλάξει η προκήρυξη θα υπάρξουν μπαράζ ανόδου για τους 8 δευτεραθλητές) και η αγωνία κορυφώνεται για άνοδο και υποβιβασμό. Βεβαίως, στον 1ο και τον 2ο όμιλο, ακλόνητα φαβορί για επάνοδο στη Φούτμπολ Λιγκ είναι πλέον Καβάλα και Βέροια αντίστοιχα, ενώ ρευστή είναι η κατάσταση σε 3ο και 4ο όμιλο.

Δείτε συγκεντρωτικά, για τους 4 ομίλους του Βορρά, το πρόγραμμα της 23ης αγωνιστικής, που διεξάγεται την Κυριακή στις 15.00, τις βαθμολογίες, αλλά και τους σκόρερ.

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλιμνίου- Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Ορφέας Ξάνθης- Νέστος Χρυσούπολης

Ασπίδα Ξάνθης- ΑΕ Καλαμπακίου

ΠΑΟ Κοσμίου- Πανσερραϊκός

ΑΟ Καβάλα- Αλέξανδρος Κιλκίς

Εθνικός Σιδηροκάστρου- Άρης Αβάτου

Κεραυνός Πέρνης- Αετός Ορφανού

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.     Καβάλα 54 55-6

2.     Νέστος Χρυσούπολης 53 43-13

3.     Απόλλων Παραλιμνίου 38 28-17

4.     Αετός Οφρυνίου 36 37-24

5.     Πανσερραϊκός 36 32-21

6.     Αλέξανδρος Κιλκίς 35 23-13

7.     Άρης Αβάτου 35 24-17

8.     Ορφέας Ξάνθης 32 26-23

9.     Κεραυνός Πέρνης 27 19-18

10.   Καλαμπάκι 22 14-24

11.  Εθνικός Αλεξανδρούπολης 18 20-42

12.  Ασπίδα Ξάνθης 17 15-50

13.  ΠΑΟ Κοσμίου 13 19-51

14.  Εθνικός Σιδηροκάστρου 10 9-45

*Στον Κεραυνό Περνης αφαιρέθηκαν έξι βαθμοί, αφού δικαιώθηκε η Ασπίδα Ξάνθης στη δικαστική διαμάχη τους.

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ

14 ΓΚΟΛ: Μαρκόπουλος (Καβάλα)

13 ΓΚΟΛ: Mουδούρογλου (Αετός Οφρυνίου)

11 ΓΚΟΛ: Τσούτσης (Καβάλα), Γ. Παυλίδης (Αετός Οφρυνίου)

10 ΓΚΟΛ: Παπαβασιλείου (Πανσερραϊκός).

8 ΓΚΟΛ: Βαλαβανόπουλος (Καβάλα), Aλ. Μελισσόπουλος (Νέστος Χρυσούπολης)

7 ΓΚΟΛ: Μκρτσιάν (Νέστος Χρυσούπολης)

6 ΓΚΟΛ: Προβατίδης (Αλέξανδρος Κιλκίς), Μουτεσίδης (Απόλλων Παραλιμνίου), Μπέλιτς (Νέστος Χρυσούπολης), Ξαντινίδης (Ορφέας Ξάνθης).

5 ΓΚΟΛ: Γιατσίνοβιτς (Καβάλα), Γκούρτσας, Ομπόσου (Πανσερραϊκός), Χιντ Ιμέρ (Ορφέας Ξάνθης), Χαλπέτης (Κεραυνός Πέρνης).

4 ΓΚΟΛ: Γρ. Παπαδόπουλος (Καβάλα), Πέτρου (Πανσερραϊκός), Καθάριος, Ν. Μελισσόπουλος (Νέστος Χρυσούπολης), Δουμάνης (Αετός Οφρυνίου), Ζυγκερίδης (Απόλλων Παραλιμνίου), Χαριτίδης, Χατζηκυριάκου (Κεραυνός Πέρνης), Κυριακόπουλος (ΠΑΟ Κοσμίου), Γ. Καραγκιόζης (Ορφέας Ξάνθης), Σαρηγιαννίδης (Άρης Αβάτου), Μαρασλής (Εθνικός Αλεξανδρούπολης), Κυριαζίδης (Ασπίδα Ξάνθης).

3 ΓΚΟΛ: Γαβριηλίδης (Καβάλα), Κονταξής (Πανσερραϊκός), Κωνσταντίνου (Αετός Οφρυνίου), Γκουτσίδης, Φ. Τζαμπέγια, Παρουτσής (Νέστος Χρυσούπολης), Μουσόνι, Αγαθαγγελίδης, Τσολακίδης (Αλέξανδρος Κιλκίς), Ντιαλό (Απόλλων Παραλιμνίου), Γεωργιάδης (Κεραυνός Πέρνης), Στάικος, Σαββίδης (Καλαμπάκι), Πασχαλάκης (Ορφέας Ξάνθης), Γκέκας, Κρασώνης (Άρης Αβάτου), Αβράμης (Εθνικός Σιδηροκάστρου), Δεδελούδης (Εθνικός Αλεξανδρούπολης), Στοϊνοβιτς, Ρουμπιές (ΠΑΟ Κοσμίου).

2 ΓΚΟΛ: Ζέρης, Λίτσκας (Καβάλα), Αναστασόπουλος (Πανσερραϊκός), Φουρτζίου, Βασιλειάδης, Ντιόγκο (Αλέξανδρος Κιλκίς), Ν. Παυλίδης (Αετός Οφρυνίου), Λαζαρίδης, Καρυοφύλλης, Σιψής, Λιάρας (Απόλλων Παραλιμνίου), Κωνσταντινίδης, Κλόγκερι (Καλαμπάκι), Τσιατμάς, Παρούκας (Εθνικός Σιδηροκάστρου), Τανζού, Μαυρόπουλος, Μπουνταγκίδης (Ορφέας Ξάνθης), Γκαϊδατζής, Γκαβανόζης (Εθνικός Αλεξανδρούπολης), Δόντσος, Ζωσιμίδης, Κουτσούμπας, Σιχλοιμίρης (Άρης Αβάτου), Καρασιούνας, Ζάγγουλος (ΠΑΟ Κοσμίου), Σαββόγλου (Ασπίδα Ξάνθης).

1 ΓΚΟΛ: Ζιώγας, Σαρέγκος, Βλαχόπουλος (Πανσερραϊκός), Ψάλτης, Κέρθι, Αδαμάκης, Γεμιστός (Καβάλα), Δέντσας, Γουναρίδης, Μερεσιώτης, Μπονέρης (Απόλλων Παραλιμνίου), Ευσταθιάδης, Τσιντσάρης (Εθνικός Σιδηροκάστρου), Αηδονίδης (Αλέξανδρος Κιλκίς), Τζελέπης, Ορφανίδης, Παπαδόπουλος, Περσίδης (Νέστος Χρυσούπολης), Κλοκίδης, Τζιβανόπουλος, Μπουλγκούρας, Παναγιώτου, Μπαντάνης, Κωστόπουλος (Κεραυνός Πέρνης), Τζιβανάκης, Λάμπρου, Θεοδοσιάδης, Ντόβας (Καλαμπάκι), Παπαδόπουλος, Χριστοφορίδης, Ζώτος, Μερακλής, Κάτσης, Θεοφυλάκης (Ασπίδα Ξάνθης), Λαζαρίδης, Ψεμματάς, Κοτόπουλος, Μίλερ, Ταχτσίδης (Άρης Αβάτου), Χασάνογλου, Τορομανίδης (Ορφέας Ξάνθης), Σαββατιανός, Βουζουλίδης, Καραγιαννίδης, Ελέζι (Αετός Οφρυνίου), Μαυράκης, Λεβεντέλης, Πλασταράς, Ερκάν, Ξενάκης (ΠΑΟ Κοσμίου), Μαλτέζος, Πατσιώρας, Πεταλωτής, Γεωργαντζόπουλος, Κολονέρος, Λίτσιος, Καρακασίδης (Εθνικός Αλεξανδρούπολης).

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων- ΑΣ Γιαννιτσά

Νίκη Αγκαθιάς- Εδεσσαϊκος

Μακεδονικός- Αγροτικός Αστέρας

Ερμής Αμυνταίου- Μελιτέας Μελίτης

ΠΟ Τρίγλιας- Ολυμπιακός Κυμίνων

ΑΠΕ Λαγκαδά- Βέροια

Αλμωπός Αριδαίας- Άρης Παλαιοχωρίου

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

  1.     Βέροια 48 43-13

2.     Άρης Παλαιοχωρίου 44 39-24

3.     Τρίγλια 43 28-18

4.     Νίκη Αγκαθιάς 41 24-11

5.     Εδεσσαϊκός 38 38-12

6.     Αλμωπός Αριδαίας 37 31-14

7.     Αγροτικός Αστέρας 34 24-19

8.     Μακεδονικός 32 29-25

9.     Γιαννιτσά 30 25-20

 10.  Ολυμπιακός Κυμίνων 18 10-26

11.   ΠΑΟ Κουφαλίων 18 19-36

12.   ΑΠΕ Λαγκαδά 13 13-38

13.  Ερμής Αμυνταίου 12 19-46

14.  Μελιτέας Μελίτης 12 21-61

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ

15 ΓΚΟΛ: Κανούλας (Βέροια)

14 ΓΚΟΛ: Παπαδημητρίου (Εδεσσαϊκός), Σιμόνι (Άρης Παλαιοχωρίου), Ρωμαίος (Μελιτέας Μελίτης)

11 ΓΚΟΛ: Στεφανίδης (Αγροτικός Αστέρας).

9 ΓΚΟΛ: Μεταξάς (Εδεσσαϊκός), Ιγνατίδης (Άρης Παλαιοχωρίου), Ντούνγκα (Τρίγλια).

8 ΓΚΟΛ: Καρλόπουλος (Μακεδονικός).

6 ΓΚΟΛ: Μπλέτσας (Βέροια).

5 ΓΚΟΛ: Βεργώνης, Τσικόπουλος (Βέροια), Ζούρκος (Γιαννιτσά), Ποκόνγκ (Μακεδονικός), Ηλιάδης (Ερμής Αμυνταίου), Ζαρογιάννης, Γκελοσάνι (Νίκη Αγκαθιάς).

4 ΓΚΟΛ: Σκαθαρούδης (Βέροια), Ντόγος (Εδεσσαϊκός), Αποστολάς (Άρης Παλαιοχωρίου), Θεοδωρίδης (Γιαννιτσά), Κωνσταντινίδης, Ζαγναφέρης (ΠΑΟ Κουφαλίων), Κυζιρίδης (ΑΠΕ Λαγκαδά), Ξόμπλιος (Αλμωπός Αριδαίας), Σουάνης, Σαρβανίδης (Τρίγλια), Προβατίδης (Νίκη Αγκαθιάς), Θεοδουλίδης, Τσολάκης (Ερμής Αμυνταίου).

3 ΓΚΟΛ: Λαφαζανίδης (Εδεσσαϊκός), Παντεκίδης, Χουσεϊνογλου (Γιαννιτσά), Μπέσσας (Τρίγλια), Τσουκάνης (Μακεδονικός), Μεντί, Προύντσης, Κάρτζιος, Μεντής (Αλμωπός Αριδαίας).

2 ΓΚΟΛ: Χειρίτραντας, Καπρέτσος, Αμαραντίδης (Αγροτικός Αστέρας), Ταουσιάνης, Παπαγεωργίου (Εδεσσαϊκός), Μυλωνάς, Μουρατίδης (Βέροια), Καραγκούνης (ΑΠΕ Λαγκαδά), Γολιδόπουλος, Χατζής (ΠΑΟ Κουφαλίων), Κοτσαρίδης, Μουρίκι, Ευθυμιάδης (Γιαννιτσά), Δημητρακόπουλος, Κεφαλάς, Μάνιος, Κωτάκης (Άρης Παλαιοχωρίου), Γαρύφαλλος, Μπαρντούσι, Λαβιδάς, Καμπεράι (Μακεδονικός), Κεχαγιάς (Τρίγλια), Τσαβάρι, Στάμπιλε, Λ. Ελευθεριάδης (Αλμωπός Αριδαίας), Σούκιας, Γιαζιτζόγλου, Ρογγότης (Νίκη Αγκαθιάς), Ρακαβίνας, Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων), Αμαραντίδης, Αθανασιάδης (Ερμής Αμυνταίου), Λεζάκης, Μπατμάς (Μελιτέας Μελίτης).

1 ΓΚΟΛ: Ρούτσης, Αθανασιάδης, Βουτσιάς, Καραμανλής, Ιβανίδης, Κουκουλέκης (Αγροτικός Αστέρας), Σεκουλίδης, Γεωργιάδης, Κάσα (Μελιτέας Μελίτης), Πετράι, Παντελίδης, Ιορδανίδης, Καραγιάννης (Γιαννιτσά), Καράμπελας, Μαραγκός, Παπουτσίδης, Κυριακίδης (Βέροια), Σφέτκος, Τούφας, Τσιάκαλος (Εδεσσαϊκός), Σταύρε, Δήμου, Καπαγιαννίδης, Τράικος, Δούμας (Μακεδονικός), Μενικάλι, Ανδρεάκος, Ευθυμιάδης, Λιόνης, Πάλλας, Σταυρόπουλος (Τρίγλια), Σαμουηλίδης, Τριανταφυλλίδης, Καραγκούνης, Σαντσόλι, Τσότρας, Αλμύρας (ΑΠΕ Λαγκαδά), Αβραμόπουλος, Λιόλιος, Σιδηρόπουλος (Νίκη Αγκαθιάς), Αμανατίδης, Βαταμίδης, Καράμπελας (Ολυμπιακός Κυμίνων), Αγτζίδης, Τσακίρης, Λιόντας, Ανδρέου, Αβραμίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων), Ταϊρης, Βερνάρδος, Τσιντογιάννης, Αλωπούδης (Άρης Παλαιοχωρίου), Δούμτσης, Χαϊτίδης (Ερμής Αμυνταίου), Τζημογιάννης, Ασλαμπάλογλου, Στογιαννίδης, Σαμαρόπουλος, Ιωάννου, Γ. Ελευθεριάδης, Λούτσης, Σαϊνατούδης, Κυριακίδης (Αλμωπός Αριδαίας).

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Φούφα- Θρίαμβος Σερβιανών
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας- Σούλι Παραμυθιάς
Κρόνος Αργυράδων- Ναυπακτιακός Αστέρας
Τηλυκράτης Λευκάδας- Γρεβενά Αεράτα
ΑΕ Λευκίμμης- Αχέρων Καναλακίου
Θεσπρωτός- ΑΟ Φλωριάδας δ.δ.
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.     Μακεδονικός Φούφα 41 39-18

2.     Κρόνος Αργυράδων* 40 25-8

3.     Ναυπακτιακός Αστέρας* 39 38-16

4.     Σούλι Παραμυθιάς 37 29-17

5.     Λευκίμμη* 36 39-15

6.     Αχέρων Καναλακίου* 35 26-15

7.     Θεσπρωτός* 35 27-12

8.     Τηλυκράτης Λευκάδας*30 22-20

9.     Θρίαμβος Σερβιανών* 28 27-16

10.   Καλλιθέα Καστοριάς 26 29-27

11.   Μακεδονικός Σιάτιστας 13 16-36

12.   Γρεβενά Αεράτα 5 7-73

13.   ΑΟ Φλωριάδας -7 0-52

*Έχουν εκτίσει το ρεπό του β´ γύρου

*Ο ΑΟ Φλωριάδας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ

12 ΓΚΟΛ: Γραμματικόπουλος (Ναυπακτιακός Αστέρας)

10 ΓΚΟΛ: Μαυροματίδης (Μακεδονικός Φούφα)

8 ΓΚΟΛ: Τσεβανέδης (Λευκίμμη).

7 ΓΚΟΛ: Χαρτσιάς (Κρόνος Αργυράδων), Μπλέτσας (Θρίαμβος Σερβιανών).

6 ΓΚΟΛ: Χάιτας (Μακεδονικός Φούφα), Τσόφλιος (Λευκίμμη).

5 ΓΚΟΛ: Τοπάλης (Μακεδονικός Φούφα), Κυπτίου (Λευκίμμη), Γώγος (Θεσπρωτός), Ζδράβος (Αχέρων Καναλακίου), Ντόκος (Σούλι Παραμυθιάς).

4 ΓΚΟΛ: Τσακνάκης (Μακεδονικός Σιάτιστας), Μήνος, Μηλιάτης (Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας), Γκόλιας (Θεσπρωτός), Τσουμάνης, Νούγιας (Σούλι Παραμυθιάς), Γαστεράτος (Λευκίμμη), Γεωργούσης (Τηλυκράτης Λευκάδας), Πάνος (Αχέρων Καναλακίου).

3 ΓΚΟΛ: Καλογιαννίδης, Ματούλας (Μακεδονικός Φούφα), Αποστολίδης, Νικολόπουλος, Χασάι, Σαλβαρίνας (Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας), Γιαννόπουλος, Σαμπανέι, Πήλιος (Ναυπακτιακός Αστέρας), Παρχαρίδης (Σούλι Παραμυθιάς), Βαρούχας, Λίμα (Λευκίμμη), Σπαχίου, Μουζακίτης, Κάνεφ (Κρόνος Αργυράδων), Πόζογλου, Φούντζουλας (Θεσπρωτός), Νικολάου (Αχέρων Καναλακίου), Τσιαφίτσας (Θρίαμβος Σερβιανών).

2 ΓΚΟΛ: Τζουβάρας (Μακεδονικός Φούφα), Ταφαρλής, Τσικόπουλος, Μαλούτας, Μπούρτζος, Μούστα (Μακεδονικός Σιάτιστας), Φουρλατάρας (Γρεβενά Αεράτα), Αντωνιάδης, Σιαραφέρας (Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας), Βασιλείου, Ελέζι, Γούλας (Αχέρων Καναλακίου), Γεωργάκης, Κολοβός, Βασίλας, Ιασωνίδης, Γ. Καταγής (Τηλυκράτης Λευκάδας), Λαγός, Θεοχάρης, Νικολακόπουλος, Γκασούκας, Κωστής (Ναυπακτιακός Αστέρας), Μπουκουβάλας (Σούλι Παραμυθιάς), Ριστάνης, Πολυχρόνης, Πάκος, Τσουμάνης, Κωσταμένης (Θρίαμβος Σερβιανών).

1 ΓΚΟΛ: Παπαγαθονίκου, Μπατσής, Νοδούλης (Μακεδονικός Σιάτιστας), Μπαλογιάννης, Περιστέρης, Φέτσης, Τόσκα, Πριόνας (Τηλυκράτης Λευκάδας), Παπαδόπουλος, Λαδάς (Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας), Μιχάλης, Κούσης, Λουκούμης, Βασιλειάδης, Μήλιος, Τσαγκαλίδης, Αναστασίου (Αχέρων Καναλακίου), Ευαγγέλου, Κονίδας (Ναυπακτιακός Αστέρας), Τουλουμενίδης, Μπίντσης, Ρουγκάτσος, Τακίδης (Μακεδονικός Φούφα), Τάκας, Βασιλόπουλος (Γρεβενά Αεράτα), Σελμανάι, Κιοσσές, Βασιλάκης, Μητσόπουλος, Παπαδόπουλος (Λευκίμμη), Βλάσσης, Αποστολίδης, Κοιλιάρας, Ντερτιλής (Κρόνος Αργυράδων), Μπίκας, Πέντσας, Αμαντού, Κωνσταντίνου (Θεσπρωτός), Κωστάκης, Γκόγκος, Κύργιος, Μουτσκάι, Νάτσιος, Μώκος, Λύγκας (Σούλι Παραμυθιάς), Βραχνός (Θρίαμβος Σερβιανών).

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων- Πιερικός

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου δ.δ.

Θησέας Αγριάς-ΑΣ Μετέωρα

Φωκικός-Αστέρας Ιτέας

ΑΟ Στυλίδας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Απόλλων Μακρυχωρίου

Νίκη Βόλου-ΓΣ Αλμυρός

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Ολυμπιακός Βόλου 59 53-11

2.Νίκη Βόλου 59 58-8

3. Αστέρας Ιτέας 38 31-21

4. Μετέωρα 35 33-21

5.Θησέας Αγριάς 31 25-28

6. Αλμυρός 31 27-16

7. ΑΟ Σελλάνων 29 25-25

8. Οικονόμος Τσαριτσάνης 29 24-28

9. Πιερικός 26 26-27

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 24 26–33

11.Στυλίδα 24 21-48

12. Απόλλων Μακρυχωρίου 24 23–32

13. Φωκικός 16 16-34

14. Αναγέννηση Καρδίτσας 1 7-64

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ

18 ΓΚΟΛ: Κέρι (Νίκη Βόλου).

11 ΓΚΟΛ: Σερτζίνιο (Ολυμπιακός Βόλου).

9 ΓΚΟΛ: Αλεξίου (Αστέρας Ιτέας)

8 ΓΚΟΛ: Φλίγκος (Ολυμπιακός Βόλου), Βουκομάνοβιτς (Νίκη Βόλου), Σκόνδρας (Μετέωρα), Μεγάλος (Φωκικός).

7 ΓΚΟΛ: Ζγκούρι (Ολυμπιακός Βόλου), Κακκαβάς (Αστέρας Ιτέας).

6 ΓΚΟΛ: Σεχολάρι (Πιερικός), Ναζίμ (Ολυμπιακός Βόλου), Κατσαμάγκας (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Μαρούδας (Μετέωρα), Λέντας (Στυλίδα), Βλάχος (Θησέας Αγριάς).

5 ΓΚΟΛ: Μάντζιος, Λώττας (Ολυμπιακός Βόλου), Μαντζίρης, Τζιώρας, Ιορδανίδης (Νίκη Βόλου), Χάμος (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Τσιρογιάννης, Πατσαρούχας (ΑΟ Σελλάνων), Κοντοβάς, Τζοβάρας (Αλμυρός).

4 ΓΚΟΛ: Κυπαρίσσης (Πιερικός), Παγωνίδης, Ίτσιος (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Φάμπιο (Νίκη Βόλου), Λίτσιος (Μετέωρα), Τζέκος, Κοντός (ΑΟ Σελλάνων), Μούλτσιας (Οικονόμος Τσαριτσάνης).

3 ΓΚΟΛ: Καρτσαμπάς (Νίκη Βόλου), Μ. Κραγιόπουλος, Δαδάκος (Πιερικός), Αποστολίδης (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Οικονομόπουλος, Μπουτζίκος, Λεάντρο (Ολυμπιακός Βόλου), Κόκκινος (ΑΟ Σελλάνων), Καραλής (Στυλίδα), Κυριακόπουλος, Χατζηστάμου (Φωκικός), Αλεξανδρής (Αλμυρός), Δημητριάδης, Οικονόμου, Τσούρης (Θησέας Αγριάς), Ξέρρας, Κρανιώτης (Απόλλων Μακρυχωρίου).

2 ΓΚΟΛ: Βερνάρδος, Ναρίνογλου (Πιερικός), Στ. Κραγιόπουλος, Παπαδόπουλος (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Καμπλιώνης (Ολυμπιακός Βόλου), Ντινιωτάκης (Νίκη Βόλου), Πολυζόπουλος, Ιωάννου, Ιωαννίδης (Μετέωρα), Κατσαμάγκας, Γκαμπέτας, Τσακάλι (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Τεντολούρης, Τζουμάκης, Εμβέλε, Μυργιώτης, Τζιλός (Απόλλων Μακρυχωρίου), Γκίκας (Αλμυρός), Βαρυπάτης, Μπουσάι (Στυλίδα), Αγασιώτης, Γιαουπλάρι, Μπόρας (Θησέας Αγριάς), Καρβούνης (Αναγέννηση Καρδίτσας), Μαλισσόβας, Αντωνόπουλος, Γεωργουσόπουλος, Γκούρας, Σεϊτι (Αστέρας Ιτέας).

1 ΓΚΟΛ: Σαχινίδης, Ρόκας (Ολυμπιακός Βόλου), Μηλιώτης, Ντινόπουλος, Χατζηδίμπας Κωτσιαρίδης (Πιερικός), Ναλμπαντίδης, Τζήκας, Λυκούργος (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Ντούφας, Πετράκης, Κουμπούρας, Τσάτσος, Περτζιόνι, Καραλούλης (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Μακένγκο, Μέτσε, Καντουτσής, Παπαδήμας, Αναστασίου (Νίκη Βόλου), Συράκος, Χάδιαρης, Παπαδόπουλος, Παπαγεωργίου (ΑΟ Σελλάνων), Μπογκντάνι, Κοτζαθανάσης (Αστέρας Ιτέας), Βανγκέλι, Στουρνάρας, Ναουμίδης, Τσιώλης, Αναστασίου, Παπακώστας, Αργυρίου, Χατζής (Αλμυρός), Παπαδημητρόπουλος, Τσιάτας, Λουκάς, Αναγνωστόπουλος, Γόρδιος, Γούρλας (Αναγέννηση Καρδίτσας), Κατσιγιάννης, Τσιάτας, Τσιμπούκας (Απόλλων Μακρυχωρίου), Νιαώτης (Θησέας Αγριάς), Γεωργάκης, Παπαευθυμίου, Κιάκος, Συράκος, Ουζούνογλου (Μετέωρα), Χαλαστάνης, Ακασού, Καραμπότσης, Λιανός (Στυλίδα), Τσιούτσας, Βαντίστας (Φωκικός).