Γ΄ Εθνική: Προαναγγελία 22ης μέρας, βαθμολογίες, σκόρερ

Δείτε συγκεντρωτικά το πρόγραμμα της 22ης αγωνιστικής (την Κυριακή στις 15.00) για τους τέσσερις ομίλους του Βορρά στη Γ΄ Εθνική, με ομάδες της Μακεδονίας, που γυρνούν στη δράση μετά τη μίνι-διακοπή του προηγούμενου Σαββατοκύριακου. Ακολουθούν οι βαθμολογίες και οι σκόρερ των τεσσάρων ομίλων, πέντε στροφές πριν τη λήξη της σεζόν και ενώ το ενδιαφέρον κορυφώνεται για άνοδο και υποβιβασμό.

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Νέστος Χρυσούπολης-  Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΕ Καλαμπακίου- Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Πανσερραϊκός- Ορφέας Ξάνθης

Αλέξανδρος Κιλκίς- Ασπίδα Ξάνθης

Άρης Αβάτου- ΠΑΟ Κοσμίου

Αετός Ορφανού- ΑΟ Καβάλα

Εθνικός Σιδηροκάστρου- Κεραυνός Πέρνης

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

  1. Νέστος Χρυσούπολης 52 41-11
  2. Καβάλα 51 53-5
  3. Απόλλων Παραλιμνίου 37 26-15
  4. Αετός Οφρυνίου 36 36-22
  5. Πανσερραϊκός 33 31-21
  6. Αλέξανδρος Κιλκίς 32 20-13
  7. Άρης Αβάτου 32 20-15
  8. Ορφέας Ξάνθης 32 26-22
  9. Κεραυνός Πέρνης 24 16-18
  10. Καλαμπάκι 22 13-22
  11. Ασπίδα Ξάνθης 17 15-47
  12. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 15 18-41
  13. ΠΑΟ Κοσμίου 13 17-47
  14. Εθνικός Σιδηροκάστρου 10 9-42

*Στον Κεραυνό Περνης αφαιρέθηκαν έξι βαθμοί, αφού δικαιώθηκε η Ασπίδα Ξάνθης στη δικαστική διαμάχη τους.

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ

14 ΓΚΟΛ: Μαρκόπουλος (Καβάλα)

12 ΓΚΟΛ: Mουδούρογλου (Αετός Οφρυνίου)

11 ΓΚΟΛ: Τσούτσης (Καβάλα), Γ. Παυλίδης (Αετός Οφρυνίου)

10 ΓΚΟΛ: Παπαβασιλείου (Πανσερραϊκός).

8 ΓΚΟΛ: Βαλαβανόπουλος (Καβάλα), Aλ. Μελισσόπουλος (Νέστος Χρυσούπολης)

7 ΓΚΟΛ: Μκρτσιάν (Νέστος Χρυσούπολης)

6 ΓΚΟΛ: Ξαντινίδης (Ορφέας Ξάνθης).

5 ΓΚΟΛ: Ομπόσου (Πανσερραϊκός), Μπέλιτς (Νέστος Χρυσούπολης), Μουτεσίδης (Απόλλων Παραλιμνίου), Χιντ Ιμέρ (Ορφέας Ξάνθης), Χαλπέτης (Κεραυνός Πέρνης).

4 ΓΚΟΛ: Γιατσίνοβιτς (Καβάλα), Γκούρτσας, Πέτρου (Πανσερραϊκός), Καθάριος (Νέστος Χρυσούπολης), Δουμάνης (Αετός Οφρυνίου), Προβατίδης (Αλέξανδρος Κιλκίς), Ζυγκερίδης (Απόλλων Παραλιμνίου), Κυριακόπουλος (ΠΑΟ Κοσμίου), Γ. Καραγκιόζης (Ορφέας Ξάνθης), Σαρηγιαννίδης (Άρης Αβάτου), Μαρασλής (Εθνικός Αλεξανδρούπολης), Κυριαζίδης (Ασπίδα Ξάνθης).

3 ΓΚΟΛ: Γρ. Παπαδόπουλος, Γαβριηλίδης (Καβάλα), Κονταξής (Πανσερραϊκός), Κωνσταντίνου (Αετός Οφρυνίου), Γκουτσίδης, Φ. Τζαμπέγια, Παρουτσής, Ν. Μελισσόπουλος (Νέστος Χρυσούπολης), Μουσόνι, Τσολακίδης (Αλέξανδρος Κιλκίς), Ντιαλό (Απόλλων Παραλιμνίου), Γεωργιάδης, Χαριτίδης, Χατζηκυριάκου (Κεραυνός Πέρνης), Στάικος, Σαββίδης (Καλαμπάκι), Πασχαλάκης (Ορφέας Ξάνθης), Αβράμης (Εθνικός Σιδηροκάστρου), Δεδελούδης (Εθνικός Αλεξανδρούπολης), Στοϊνοβιτς (ΠΑΟ Κοσμίου).

2 ΓΚΟΛ: Ζέρης, Λίτσκας (Καβάλα), Αναστασόπουλος (Πανσερραϊκός), Φουρτζίου, Βασιλειάδης, Αγαθαγγελίδης, Ντιόγκο (Αλέξανδρος Κιλκίς), Ν. Παυλίδης (Αετός Οφρυνίου), Λαζαρίδης, Καρυοφύλλης, Σιψής, Λιάρας (Απόλλων Παραλιμνίου), Κωνσταντινίδης (Καλαμπάκι), Τσιατμάς, Παρούκας (Εθνικός Σιδηροκάστρου), Τανζού, Μαυρόπουλος, Μπουνταγκίδης (Ορφέας Ξάνθης), Γκαϊδατζής (Εθνικός Αλεξανδρούπολης), Δόντσος, Ζωσιμίδης, Κουτσούμπας, Κρασώνης (Άρης Αβάτου), Ρουμπιές, Ζάγγουλος (ΠΑΟ Κοσμίου), Σαββόγλου (Ασπίδα Ξάνθης).

1 ΓΚΟΛ: Ζιώγας, Σαρέγκος, Βλαχόπουλος (Πανσερραϊκός), Ψάλτης, Κέρθι, Αδαμάκης, Γεμιστός (Καβάλα), Δέντσας, Μερεσιώτης, Μπονέρης (Απόλλων Παραλιμνίου), Ευσταθιάδης, Τσιντσάρης (Εθνικός Σιδηροκάστρου), Αηδονίδης (Αλέξανδρος Κιλκίς), Τζελέπης, Ορφανίδης, Παπαδόπουλος, Περσίδης (Νέστος Χρυσούπολης), Κλοκίδης, Μπουλγκούρας, Παναγιώτου, Μπαντάνης, Κωστόπουλος (Κεραυνός Πέρνης), Τζιβανάκης, Κλόγκερι, Λάμπρου, Θεοδοσιάδης, Ντόβας (Καλαμπάκι), Παπαδόπουλος, Χριστοφορίδης, Ζώτος, Μερακλής, Κάτσης, Θεοφυλάκης (Ασπίδα Ξάνθης), Λαζαρίδης, Σιχλιμοίρης, Γκέκας, Ψεμματάς, Κοτόπουλος, Μίλερ, Ταχτσίδης (Άρης Αβάτου), Χασάνογλου, Τορομανίδης (Ορφέας Ξάνθης), Σαββατιανός, Βουζουλίδης, Καραγιαννίδης, Ελέζι (Αετός Οφρυνίου), Μαυράκης, Λεβεντέλης, Πλασταράς, Καρασιούνας, Ερκάν, Ξενάκης (ΠΑΟ Κοσμίου), Μαλτέζος, Πατσιώρας, Πεταλωτής, Γεωργαντζόπουλος, Κολονέρος, Λίτσιος, Καρακασίδης (Εθνικός Αλεξανδρούπολης).

 

2ος όμιλος

Εδεσσαϊκος- ΠΑΟ Κουφαλίων

Αγροτικός Αστέρας- ΑΣ Γιαννιτσά

Μελιτέας Μελίτης- Νίκη Αγκαθιάς

Ολυμπιακός Κυμίνων- Μακεδονικός

Βέροια- Ερμής Αμυνταίου

Άρης Παλαιοχωρίου- ΠΟ Τρίγλιας

ΑΠΕ Λαγκαδά- Αλμωπός Αριδαίας

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Βέροια 45 40-13

  1. Άρης Παλαιοχωρίου 44 38-22
  2. Νίκη Αγκαθιάς 40 23-10
  3. Τρίγλια 40 26-17

5.Εδεσσαϊκός 37 37-11

  1. Αλμωπός Αριδαίας 34 28-14
  2. Αγροτικός Αστέρας 31 23-19
  3. Γιαννιτσά 30 25-19
  4. Μακεδονικός 29 26-24

10.Ολυμπιακός Κυμίνων 18 9-23

  1. ΠΑΟ Κουφαλίων 17 18-35
  2. ΑΠΕ Λαγκαδά 13 13-35
  3. Ερμής Αμυνταίου 12 19-43
  4. Μελιτέας Μελίτης 11 20-60

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ

14 ΓΚΟΛ: Παπαδημητρίου (Εδεσσαϊκός)

13 ΓΚΟΛ: Κανούλας (Βέροια), Σιμόνι (Άρης Παλαιοχωρίου), Ρωμαίος (Μελιτέας Μελίτης)

11 ΓΚΟΛ: Στεφανίδης (Αγροτικός Αστέρας).

9 ΓΚΟΛ: Ιγνατίδης (Άρης Παλαιοχωρίου), Ντούνγκα (Τρίγλια).

8 ΓΚΟΛ: Μεταξάς (Εδεσσαϊκός)

6 ΓΚΟΛ: Μπλέτσας (Βέροια), Καρλόπουλος (Μακεδονικός).

5 ΓΚΟΛ: Τσικόπουλος (Βέροια), Ζούρκος (Γιαννιτσά), Ποκόνγκ (Μακεδονικός), Ηλιάδης (Ερμής Αμυνταίου), Γκελοσάνι (Νίκη Αγκαθιάς).

4 ΓΚΟΛ: Βεργώνης, Σκαθαρούδης (Βέροια), Ντόγος (Εδεσσαϊκός), Αποστολάς (Άρης Παλαιοχωρίου), Θεοδωρίδης (Γιαννιτσά), Κωνσταντινίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων), Κυζιρίδης (ΑΠΕ Λαγκαδά), Ξόμπλιος (Αλμωπός Αριδαίας), Σουάνης, Σαρβανίδης (Τρίγλια), Ζαρογιάννης, Προβατίδης (Νίκη Αγκαθιάς), Θεοδουλίδης, Τσολάκης (Ερμής Αμυνταίου).

3 ΓΚΟΛ: Λαφαζανίδης (Εδεσσαϊκός), Ζαγναφέρης (ΠΑΟ Κουφαλίων), Παντεκίδης, Χουσεϊνογλου (Γιαννιτσά), Τσουκάνης (Μακεδονικός), Μεντί, Προύντσης, Κάρτζιος (Αλμωπός Αριδαίας).

2 ΓΚΟΛ: Χειρίτραντας, Καπρέτσος, Αμαραντίδης (Αγροτικός Αστέρας), Ταουσιάνης, Παπαγεωργίου (Εδεσσαϊκός), Μυλωνάς, Μουρατίδης (Βέροια), Καραγκούνης (ΑΠΕ Λαγκαδά), Γολιδόπουλος, Χατζής (ΠΑΟ Κουφαλίων), Κοτσαρίδης, Μουρίκι, Ευθυμιάδης (Γιαννιτσά), Δημητρακόπουλος, Κεφαλάς, Μάνιος, Κωτάκης (Άρης Παλαιοχωρίου), Γαρύφαλλος, Μπαρντούσι, Λαβιδάς, Καμπεράι (Μακεδονικός), Κεχαγιάς, Μπέσσας (Τρίγλια), Τσαβάρι, Στάμπιλε, Μεντής, Λ. Ελευθεριάδης (Αλμωπός Αριδαίας), Σούκιας, Γιαζιτζόγλου, Ρογγότης (Νίκη Αγκαθιάς), Ρακαβίνας, Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων), Αμαραντίδης, Αθανασιάδης (Ερμής Αμυνταίου), Λεζάκης, Μπατμάς (Μελιτέας Μελίτης).

1 ΓΚΟΛ: Ρούτσης, Βουτσιάς, Καραμανλής, Ιβανίδης, Κουκουλέκης (Αγροτικός Αστέρας), Σεκουλίδης, Γεωργιάδης, Κάσα (Μελιτέας Μελίτης), Πετράι, Παντελίδης, Ιορδανίδης, Καραγιάννης (Γιαννιτσά), Καράμπελας, Μαραγκός, Παπουτσίδης, Κυριακίδης (Βέροια), Σφέτκος, Τούφας, Τσιάκαλος (Εδεσσαϊκός), Σταύρε, Καπαγιαννίδης, Τράικος, Δούμας (Μακεδονικός), Μενικάλι, Ανδρεάκος, Ευθυμιάδης, Λιόνης, Πάλλας, Σταυρόπουλος (Τρίγλια), Σαμουηλίδης, Τριανταφυλλίδης, Καραγκούνης, Σαντσόλι, Τσότρας, Αλμύρας (ΑΠΕ Λαγκαδά), Αβραμόπουλος, Λιόλιος, Σιδηρόπουλος (Νίκη Αγκαθιάς), Αμανατίδης, Βαταμίδης, Καράμπελας (Ολυμπιακός Κυμίνων), Αγτζίδης, Τσακίρης, Λιόντας, Ανδρέου, Αβραμίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων), Ταϊρης, Βερνάρδος, Τσιντογιάννης, Αλωπούδης (Άρης Παλαιοχωρίου), Δούμτσης, Χαϊτίδης (Ερμής Αμυνταίου), Τζημογιάννης, Ασλαμπάλογλου, Στογιαννίδης, Σαμαρόπουλος, Ιωάννου, Γ. Ελευθεριάδης, Κυριακίδης (Αλμωπός Αριδαίας).

 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Σούλι Παραμυθιάς- Μακεδονικός Φούφα
Ναυπακτιακός Αστέρας- Θρίαμβος Σερβιανών
Μακεδονικός Σιάτιστας- Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Γρεβενά Αεράτα- Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας- Τηλυκράτης Λευκάδας δ.δ.
ΑΕ Λευκίμμης- Θεσπρωτός
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

  1. Μακεδονικός Φούφα 41 38-16
  2. Κρόνος Αργυράδων* 37 22-8
  3. Ναυπακτιακός Αστέρας* 36 37-16
  4. Λευκίμμη* 36 38-12
  5. Αχέρων Καναλακίου 35 26-15
  6. Σούλι Παραμυθιάς 34 27-16
  7. Θεσπρωτός* 32 24-11
  8. Θρίαμβος Σερβιανών* 28 27-15
  9. Τηλυκράτης Λευκάδας*27 19-20
  10. Καλλιθέα Καστοριάς 23 27-27
  11. Μακεδονικός Σιάτιστας 13 16-34
  12. Γρεβενά Αεράτα 5 7-70
  13. ΑΟ Φλωριάδας -7 0-49

*Έχουν εκτίσει το ρεπό του β´ γύρου

*Ο ΑΟ Φλωριάδας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ

12 ΓΚΟΛ: Γραμματικόπουλος (Ναυπακτιακός Αστέρας)

10 ΓΚΟΛ: Μαυροματίδης (Μακεδονικός Φούφα)

8 ΓΚΟΛ: Τσεβανέδης (Λευκίμμη).

7 ΓΚΟΛ: Χαρτσιάς (Κρόνος Αργυράδων), Μπλέτσας (Θρίαμβος Σερβιανών).

6 ΓΚΟΛ: Χάιτας (Μακεδονικός Φούφα), Τσόφλιος (Λευκίμμη).

5 ΓΚΟΛ: Τοπάλης (Μακεδονικός Φούφα), Κυπτίου (Λευκίμμη), Ζδράβος (Αχέρων Καναλακίου), Ντόκος (Σούλι Παραμυθιάς).

4 ΓΚΟΛ: Τσακνάκης (Μακεδονικός Σιάτιστας), Μήνος, Μηλιάτης (Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας), Γκόλιας, Γώγος (Θεσπρωτός), Τσουμάνης, Νούγιας (Σούλι Παραμυθιάς), Γεωργούσης (Τηλυκράτης Λευκάδας), Πάνος (Αχέρων Καναλακίου).

3 ΓΚΟΛ: Καλογιαννίδης, Ματούλας (Μακεδονικός Φούφα), Αποστολίδης, Νικολόπουλος, Σαλβαρίνας (Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας), Γιαννόπουλος, Σαμπανέι, Πήλιος (Ναυπακτιακός Αστέρας), Παρχαρίδης (Σούλι Παραμυθιάς), Βαρούχας, Λίμα, Γαστεράτος (Λευκίμμη), Σπαχίου (Κρόνος Αργυράδων), Φούντζουλας (Θεσπρωτός), Νικολάου (Αχέρων Καναλακίου), Τσιαφίτσας (Θρίαμβος Σερβιανών).

2 ΓΚΟΛ: Ταφαρλής, Τσικόπουλος, Μαλούτας, Μπούρτζος, Μούστα (Μακεδονικός Σιάτιστας), Φουρλατάρας (Γρεβενά Αεράτα), Χασάι, Σιαραφέρας (Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας), Βασιλείου, Ελέζι, Γούλας (Αχέρων Καναλακίου), Γεωργάκης, Κολοβός, Βασίλας, Ιασωνίδης, Γ. Καταγής (Τηλυκράτης Λευκάδας), Λαγός, Θεοχάρης, Γκασούκας, Κωστής (Ναυπακτιακός Αστέρας), Μουζακίτης, Κάνεφ (Κρόνος Αργυράδων), Μπουκουβάλας (Σούλι Παραμυθιάς), Ριστάνης, Πολυχρόνης, Πάκος, Τσουμάνης, Κωσταμένης (Θρίαμβος Σερβιανών).

1 ΓΚΟΛ: Παπαγαθονίκου, Μπατσής, Νοδούλης (Μακεδονικός Σιάτιστας), Μπαλογιάννης, Περιστέρης, Φέτσης, Τόσκα, Πριόνας (Τηλυκράτης Λευκάδας), Παπαδόπουλος, Λαδάς, Αντωνιάδης (Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας), Μιχάλης, Κούσης, Λουκούμης, Βασιλειάδης, Μήλιος, Τσαγκαλίδης, Αναστασίου (Αχέρων Καναλακίου), Ευαγγέλου, Νικολακόπουλος, Κονίδας (Ναυπακτιακός Αστέρας), Τζουβάρας, Τουλουμενίδης, Μπίντσης, Ρουγκάτσος, Τακίδης (Μακεδονικός Φούφα), Τάκας, Βασιλόπουλος (Γρεβενά Αεράτα), Σελμανάι, Κιοσσές, Βασιλάκης, Μητσόπουλος, Παπαδόπουλος (Λευκίμμη), Βλάσσης, Κοιλιάρας, Ντερτιλής (Κρόνος Αργυράδων), Μπίκας, Πέντσας, Αμαντού, Πόζογλου, Κωνσταντίνου (Θεσπρωτός), Κωστάκης, Μουτσκάι, Νάτσιος, Μώκος, Λύγκας (Σούλι Παραμυθιάς), Βραχνός (Θρίαμβος Σερβιανών).

 

4ος όμιλος

Ολυμπιακός Βόλου- ΑΟ Σελλάνων
ΑΣ Μετέωρα- Πιερικός
Αστέρας Ιτέας- Αναγέννηση Καρδίτσας δ.δ.
Οικονόμος Τσαριτσάνης- Θησέας Αγριάς
Απόλλων Μακρυχωρίου- Φωκικός
ΓΣ Αλμυρός- ΑΟ Στυλίδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Νίκη Βόλου

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Ολυμπιακός Βόλου 56 50-10

2.Νίκη Βόλου 56 54-6

  1. Αστέρας Ιτέας 35 28-21
  2. Μετέωρα 34 31-19

5.Θησέας Αγριάς 30 24-27

  1. ΑΟ Σελλάνων 29 24-22
  2. Αλμυρός 28 21-16
  3. Οικονόμος Τσαριτσάνης 28 23-27
  4. Πιερικός 25 24-25
  5. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 24 24–29

11.Στυλίδα 24 21-42

  1. Απόλλων Μακρυχωρίου 24 20–28
  2. Φωκικός 13 12-31
  3. Αναγέννηση Καρδίτσας 1 7-61

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ

17 ΓΚΟΛ: Κέρι (Νίκη Βόλου).

10 ΓΚΟΛ: Σερτζίνιο (Ολυμπιακός Βόλου).

9 ΓΚΟΛ: Αλεξίου (Αστέρας Ιτέας)

8 ΓΚΟΛ: Φλίγκος (Ολυμπιακός Βόλου), Σκόνδρας (Μετέωρα).

7 ΓΚΟΛ: Ζγκούρι (Ολυμπιακός Βόλου), Βουκομάνοβιτς (Νίκη Βόλου), Κακκαβάς (Αστέρας Ιτέας).

6 ΓΚΟΛ: Ναζίμ (Ολυμπιακός Βόλου), Μαρούδας (Μετέωρα), Λέντας (Στυλίδα), Βλάχος (Θησέας Αγριάς).

5 ΓΚΟΛ: Σεχολάρι (Πιερικός), Λώττας (Ολυμπιακός Βόλου), Τζιώρας, Ιορδανίδης (Νίκη Βόλου), Κατσαμάγκας (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Χάμος (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Τσιρογιάννης, Πατσαρούχας (ΑΟ Σελλάνων), Μεγάλος (Φωκικός).

4 ΓΚΟΛ: Κυπαρίσσης (Πιερικός), Παγωνίδης (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Μάντζιος (Ολυμπιακός Βόλου), Φάμπιο (Νίκη Βόλου), Τζέκος (ΑΟ Σελλάνων), Μούλτσιας (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Τζοβάρας (Αλμυρός).

3 ΓΚΟΛ: Μαντζίρης, Καρτσαμπάς (Νίκη Βόλου), Μ. Κραγιόπουλος, Δαδάκος (Πιερικός), Αποστολίδης, Ίτσιος (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Οικονομόπουλος, Λεάντρο (Ολυμπιακός Βόλου), Κόκκινος, Κόντος (ΑΟ Σελλάνων), Καραλής (Στυλίδα), Κοντοβάς (Αλμυρός), Κυριακόπουλος (Φωκικός), Λίτσιος (Μετέωρα), Δημητριάδης, Οικονόμου (Θησέας Αγριάς), Ξέρρας (Απόλλων Μακρυχωρίου).

2 ΓΚΟΛ: Βερνάρδος, Ναρίνογλου (Πιερικός), Στ. Κραγιόπουλος, Παπαδόπουλος (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Καμπλιώνης, Μπουτζίκος (Ολυμπιακός Βόλου), Ντινιωτάκης (Νίκη Βόλου), Πολυζόπουλος, Ιωάννου, Ιωαννίδης (Μετέωρα), Κατσαμάγκας, Γκαμπέτας, Τσακάλι (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Τεντολούρης, Τζουμάκης, Εμβέλε, Μυργιώτης, Χρανιώτης (Απόλλων Μακρυχωρίου), Γκίκας, Αλεξανδρής (Αλμυρός), Βαρυπάτης, Μπουσάι (Στυλίδα), Αγασιώτης, Γιαουπλάρι, Τσιουρής, Μπόρας (Θησέας Αγριάς), Καρβούνης (Αναγέννηση Καρδίτσας), Μαλισσόβας, Αντωνόπουλος, Γεωργουσόπουλος, Γκούρας, Σεϊτι (Αστέρας Ιτέας), Χατζηστάμου (Φωκικός).

1 ΓΚΟΛ: Σαχινίδης, Ρόκας (Ολυμπιακός Βόλου), Μηλιώτης, Χατζηδίμπας Κωτσιαρίδης (Πιερικός), Ναλμπαντίδης, Τζήκας, Λυκούργος (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Ντούφας, Πετράκης, Κουμπούρας, Τσάτσος, Περτζιόνι (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Μακένγκο, Μέτσε, Καντουτσής, Παπαδήμας, Αναστασίου (Νίκη Βόλου), Συράκος, Χάδιαρης, Παπαδόπουλος, Παπαγεωργίου (ΑΟ Σελλάνων), Μπογκντάνι, Κοτζαθανάσης (Αστέρας Ιτέας), Βανγκέλι, Στουρνάρας, Τσιώλης, Αναστασίου, Παπακώστας, Αργυρίου, Χατζής (Αλμυρός), Παπαδημητρόπουλος, Τσιάτας, Λουκάς, Αναγνωστόπουλος, Γόρδιος, Γούρλας (Αναγέννηση Καρδίτσας), Τζιλός, Κατσιγιάννης, Τσιμπούκας (Απόλλων Μακρυχωρίου), Νιαώτης (Θησέας Αγριάς), Γεωργάκης, Παπαευθυμίου, Κιάκος, Συράκος (Μετέωρα), Χαλαστάνης, Ακασού, Καραμπότσης, Λιανός (Στυλίδα), Τσιούτσας, Βαντίστας (Φωκικός).