Αποτελέσματα και πρόγραμμα στην ΕΠΣΜ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική) 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Κεραυνός Κολχικού 1-0 τελικό

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-2 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Παύλος Μελάς 0-2 τελικό

Αναγέννηση Επανομής – Θερμαϊκός Θέρμης 1-2 τελικό

ΑΕ Ευόσμου – Νίκη Μεσημερίου 2-2 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων – Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-3 τελικό

Ομόνοια Σίνδου – ΓΣ Ηλιούπολης 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Μετεώρων

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Φοίνικας Πολίχνης

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Ιωνικός

Μακεδονικός Γέφυρας – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Δόξα Ρετζικίου – Αξιός Ανατολικού

Ελπίδες Χαλάστρας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Δόξα Πενταλόφου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας – Αστραπή Μεσαίου 6-0 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Δόξα Αγ.Παύλου 1-0 τελικό

ΑΣ Νεάπολης – Ιάσων Αυγής   1-2 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΑΕ Φιλύρου 0-1 τελικό

ΠΑΟΚ Σταυρού – Πανόραμα 1-0 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-1 τελικό

Αρης Καβαλαρίου – Ελευθεριακός 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

ΑΕ Φαλήρου – Αναγέννηση Ρυσίου

Αχιλλέας Περαίας – ΠΑΟΝ Επιβατών

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Νίκη Κερασιάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Ορφέας Σουρωτής – Αετός Βασιλικών

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Ατρόμητος Τριαδίου – Μαραθώνας

ΑΕ Κρήνης – Μελιτέας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου 1-0 τελικό

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ολυμπος Δενδροποτάμου 5-1 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-3 (89′)

ΑΣ Μενεμένης – Ορφέας Αγίας Τριάδας 1-1 τελικό

Δόξα Ελπίδας – Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-1 τελικό

Μαγνησιακός – ΑΕ Μαρτίου 1-1 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων – Νίκη Νεοχωρούδας 4-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Εθνικός Αστέρας 1-1  τελικό

Σάντος Πανοράματος – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-5 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ελπίδες Σταυρούπολης

Προοδευτική – Αστραπή Νεάπολης

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΕ Πυλαίας

Ενωση Συκεών – Ιωάννης Παπάφης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Εθνικός Λαγυνών – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΠΑΟ Καρτερών

Αίολος – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Κανονιέρηδες – Νίκη Ηρακλείου

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ομόνοια Σταυρούπολης

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αριστοτέλης

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Πέρα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Κανάρης

Καπετάν Αγρας – Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου – ΑΟ Θράκης