Πλούσιο το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Οι σημερινοί αγώνες στο πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ είναι οι εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου, Γρούτα
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΑΕ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Κάτσης, Τουκμενίδου
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ ΑΣΚ ~ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Δήμας, Μούστος

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ ~ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου, Φωστηρίδου
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓ. ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία: Καραγκούνη, Ζαφειριάδου Α., Βαρυτιμίδης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟΚ ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Τόλιου, Στεφανίδου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Σωτηριάδου, Βουλώνη
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ.ΑΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΙΧΕΛΗ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Παπαθανασίου, Ζηδιανάκης
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Ντάγκας, Προεστού

Προκριματική φάση ΝΕΩΝ

17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΡΑΣΟΥΛΗ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Κούλλιας

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

19:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΑΓΗ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Βασιλείου
18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ ΒΑΟ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Βουδούρης
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΩΝΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου Γ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Κούλλιας
20:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΜΓΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΝΑΚΑΣ Θ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Σκαλιστής
19:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.ΜΑΣ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Ηλιάσκος
13:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Κούδας
13:15 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ~ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη
17:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Μπάρμπας Ι
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Μπάρμπας Ι
11:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη
15:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ICBS 2009 ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Μπεκιάρης
14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ιωαννίδης
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Χαλκίδης
16:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Παπαδόπουλος Κ
17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΠΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Σκαλιστής
19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος
17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Κ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Κωστής
17:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Μπουρνάς
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Κοέν, Πασχαλίδου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΗΜΟΥ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Κοέν, Κωστής
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Κάτσης
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α
15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

17:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Βουδούρης, Τσιρακίδου