Οι σημερινές αναμετρήσεις στην ΕΚΑΣΘ

Τα παιχνίδια για το πρωτάθλημα των παίδων είναι αυτά που ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Αναλυτικά:

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Αστερνός, Ηλιάσκος

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ, ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΑΡΜΠΑ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη, Γρούτα
20:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρτ, Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ ΑΣΚ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΙΧΕΛΗ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Τεληγιαννίδου, Αστερνός
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Καραγκούνη, Αλεξανδόπουλος, Χατζέλης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟΚ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κούσης, Σακελλαρίου, Φωστηρίδου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ.ΑΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τερζίδης, Βουζούκου
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Κωστοπούλου

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

15:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΑΟΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Ανανιάδης

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΜΓΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Δαγδηλέλη
15:30 ΒΑΟ ΒΑΟ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αν., Παπαδόπουλος Κ
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΦΩΚΑΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Καραγεωργόπουλος
19:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.ΜΑΣ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κωτσόβολος
19:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Αγ., Σακάρογλου
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Δαγδηλέλη
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη Π
14:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη Π
13:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Σακάρογλου
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Καπνοπούλου
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα
14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΜΑΡΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Ουσταμπασίδου
16:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ ~ ICBS 2009 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Καραγκούνη, Πισκιούλης
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλια
14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΡΑΣΟΥΛΗ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Κολοκυθάς
15:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κωτσόβολος
17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Κούσης, Κωνσταντίνου
17:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Σκαλιστής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος , Βασιλείου
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Τσολακίδης
19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΜΕΝΤ ΡΑΣΟΥΛΗ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Κωστής, Κάτσης
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Παπαδόπουλος Μ
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Ιωαννίδης
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΜΟΣΧΑΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Κωστής Κοέν
15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
10:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΜΟΣΧΑΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Παπαθανασίου

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΜΓΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου, Κούδας