Ο Μαυρίδης στο Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας

Τους διαιτητές που θα διευθύνουν, τις αναμετρήσεις της 2η αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής, ανακοίνωσε την Τετάρτη (4/10). O Μαυρίδης στην Επανομή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

1ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Ελευθερούπολης ) Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης (Δραγούσης, Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς))

16:00 (Δημοτικό Φελώνης) Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σκουτάρεως (Σιδηρόπουλος, Τερζόπουλος, Κίτσος (Έβρου)

16:00 (Δημοτικό Κομοτηνής) Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμοτείχου (Κοτσάνης, Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας))

16:00 (Δημοτικό Ξηροποτάμου) Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Δόξα Προσκυνητών (Τζουμαλάκης, Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών))

16:00 (Δημοτικό Χρυσούπολης) Νέστος Χρυστούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής (Κιγιτζή, Δημητριάδης, Γκιόση (Θράκης))

2ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Αριδαίας) Αλμωπός Αριδαίας – Νάουσα (Φωτιάδης (Καστοριάς), Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)

16:00 (Δημοτικό Λαγκαδά) ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Καρίτσας (Αγγελούδης, Νίκζας, Μάνος (Λάρισας))

16:00 (Γήπεδο Επανομής) Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας (Μαυρίδης, Κεσισόγλου, Ταγκαλίδης (Πέλλας))

16:00 (Χαλάστρας) Καμπανιακός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων (Γκαραγκάνης, Βρούζος, Θεοδώρου (Πιερίας))

16:00 (Δημοτικό Κιλκίς) Κιλκισιακός – Άρης Παλαιοχωρίου (Τσιαουσίδης, Σιανίδης, Ανδρέου (Μακεδονίας))

16:00 (Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης) Πιερικός – Μακεδονικός (Βρέσκας, Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας))

16:00 (Δημοτικό Αλεξάνδρειας) Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Εδεσσαϊκός (Ρούσσης (Θεσσαλίας), Παπαδημητρίου (Λάρισας), Αναστασίου (Θεσσαλίας))

Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

3ος όμιλος

16:00 (Παραποτάμου) Αστέρας Παραποτάμου – Πανλευκάδιος (Μάντζιος, Κόλλιας, Μωυσιάδης (Ηπείρου))

16:00 (Δημοτικό Φιλιππιάδας) Εθνικός Φιλιππιάδας – Πόντιοι Καραγιαννίων (Κέκελος, Τσιλίκας, Λύσαρης (Αιτ/νίας))

16:00 (ΕΑΚ Αμυνταίου) Ερμής Αμυνταίου – Δόξα Κρανούλας (Πανυτσίδης (Κοζάνης), Φαλτάκας (Γρεβενών), Σταφυλάς (Τρικάλων))

16:00 (Δημοτικό Αμφιλοχίας) Νέος Αμφίλοχος – Λευκίμμη (Στεφάνου, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας), Λιόντος (Ηπείρου))

16:00 (Δημοτικό Άρτας) Σκουφάς Κομποτίου – Μακεδονικός Φούφα (Ρούσσος-Μπεκερτζής, Φραγκούλης, Τσόγκας (Πρέβεζας))

16:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Θεσπρωτός (Κολύτας (Κέρκυρας), Πασχάλης (Ηπείρου), Σκορδίλης (Κέρκυρας))

Ρεπό:Καστοριά

4ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Αλμυρού) Αλμυρός – Οπούντιος Μαρτίνου (Γκορτσίλας, Νατσιόπουλος, Τσιότσιος (Μακεδονίας))

16:00 (Δημοτικό Διστόμου) Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Ιτέας (Κάτοικος, Ματσούκας, Κοκαρίδας (Αθηνών))

16:00 (Προαστίου) ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου (Διώτης (Ευρυτανίας), Καλύβας, Δόσκορης (Φθιώτιδας))

16:00 (Δημοτικό Φαρσάλων) Αχιλλέας Φαρσάλων – Θήβα (Γρατσάνης, Κουρέντας, Λεωνίδας (Τρικάλων))

16:00 (Πανθεσσαλικό) Ολυμπιακός Βόλου – Διγενής Νεοχωρίου (Καρατέργιος (Κοζάνης), Στεφανής, Παπαλίτσας (Καρδίτσας))

16:00 (Δημοτικό Βελεστίνου) Ρήγας Φεραίος – Βόλος (Βουρνέλης, Φράγιος, Νταβέλας (Μακεδονίας))

Ρεπό: Βελούχι

5ος όμιλος

Σάββατο (7/10)

18:00 (Δημοτικό Πύργου) Πανηλειακός – Καλαμάτα (Σελίμος (Λακωνίας), Χαραλαμπόπουλος, Νίκα (Αρκαδίας))

Κυριακή (8/10)

14:00 (Δημοτικό Αγίου Αντωνίου) Παλληξουριακός – Λεωνίδιο (Χρονάς, Βασιλόπουλος (Αχαϊας), Λιάπης (Ηλείας))

16:00 (Δημοτικό Βραχνέϊκων) Διαγόρας Βραχνέϊκων – Τσικλητήρας Πύλου (Παναγιωτόπουλος, Καλαμπόκης, Τριανταφύλλου (Αιτ/νίας))

16:00 (Δημοτικό Ζακύνθου) Ζάκυνθος – Αχαϊκή (Μαρκαντωνάτος, Καραλής, Ασημακόπουλος (Ηλείας))

16:00 («Γρηγόρης Καλάκος») ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη (Τζαγκαράκης, Ζούλης, Γεωργακόπουλος (Αχαϊας))

16:00 (Παναρκαδικού) Παναρκαδικός – Αστέρας Αμαλιάδας (Παπαδόπουλος, Οικονόμου, Γκοτσόπουλος (Αχαϊας))

6ος όμιλος

Κυριακή (8/10)

16:00 (Δημοτικό Ζευγολατιού) Ζευγολατιό – Ασπρόπυργος (Ζαχαρόπουλος, Μητάρης, Γουρνιάς (Ανατ. Αττικής))

16:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Ιωνικός – Εθνικός (Τσουκαλάς, Ζήρδας, Νιδριώτης (Αθηνών))

16:00 (Οικονομίδειο) Ιάλυσος Ρόδου – Ρόδος (Λάμπρου, Πριόνας, Δέλχας (Εύβοιας))

16:00 (Θώδειο) Λουτράκι – Κερατσίνι (Γκοβέσης,Τριανταφύλλου, Κύριος (Αρκαδίας))

Δευτέρα (9/10)

15:30 (Δημοτικό Ρόδου) Διαγόρας Ρόδου – Προοδευτική (Μπακογιάννης, Αραβίδης, Βαξαβανέλης (Αθηνών))

Ρεπό: Πέλοπας Κιάτου

7ος όμιλος

14:30 (Δημοτικό Χαλκίδας) Χαλκίδα – Αιολικός (Μιχαηλίδης, Φίλος, Δελλής (Βοιωτίας))

16:00 (Διαγόρα Αγίας Παρασκευής) Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Πανθηραϊκός (Δημητρόπουλος, Κρετσίμος, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής))

16:00 (Δημοτικό Λέρνας) Ερμής Κιβερίου – Ταμυναϊκός (Κακρίδης, Γκότσης, Σεφέρης (Κορινθίας))

16:00 (Δημοτικό Κρανιδίου) Ένωση Ερμιονίδας – Τριγλία Ραφήνας (Ζαραβίνος, Σαμοϊλης, Κολιάκος (Αθηνών))

16:00 («Παναγιώτης Κουφός») Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων (Καρυοφύλλης,Τζιλίρης, Χρηστάκος (Πειραιά))

Ρεπό: Παναργειακός

8ος όμιλος

15:30 (Δημοτικό Ιεράπετρας) ΟΦ Ιεράπετρας – Άγιος Ιερόθεος (Πατεμπτζής, Τρουλίνος, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου))

16:00 (Δημοτικό Λιβαδίων) ΑΕ Μυλοποτάμου – Παλαιόχωρα (Κουναλάκης (Ηρακλείου), Αντ. Δασκαλάκης, Ιωαν. Δασκαλάκης (Ηρακλείου))

16:00 (Ατσαλένιου) Ατσαλένιος – Αιγάλεω (Τσαγκαράκης (Χανίων),Κοκμότος, Λιοδάκης (Ρεθύμνου))

16:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Ηλυσιακός – Ηρόδοτος (Κουκουλάς (Λέσβου), Πολυχρονιάδης, Δουλγεράκης (Ανατ. Αττικής))

16:00 («Σπύρος Γιαλαμπίδης») Φωστήρας – Κηφισιά (Κυρίτσης (Δωδ/νήσου), Ζησιμόπουλος, Γιαννίκος (Πειραιά))

Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών