Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Τα τουρνουά παμπαίδων και παγκορασίδων ξεχωρίζουν από τα σημερινά παιχνίδια της ΕΚΑΣΘ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ (ΘΕΣΕΙΣ 7η-8η-9η)

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΪΔΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Στεφανίδου, Φωστηρίδου

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ (ΘΕΣΗ 9η-10η-11η-12η)

19:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Π., Παραδείση, Σακαλής

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΤΕΜΕΛΚΟΥ

Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Ηλιάσκος, Αλεξανδρόπουλος

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

18:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.  ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ.

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι.

13:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 ~ ΑΘΛΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

20:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:  Μπεκιάρης

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Τζήκα

13:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Τσιουμλέκης

16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Ντούλια

15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής

11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ Ε.Α.Α.Θ. ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Ν

15:05 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΑΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κωτσόβολος

09:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου

10:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου

15:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ

16:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ 2 ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:  Βουλώνη

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΡΑΠΤΗΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου

15:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ.

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ

11:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Τερζίδης

10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ΛΑΣΠΑ

Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου

13:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου

17:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.Ε.Α. 2 ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ

Γραμματεία:  Αρβανιτίδης

14:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΟΣΧΑΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου

10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΚΟΡΣΑΒΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τουκμενίδου

19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΟΡΣΑΒΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσιρακίδου

17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 3 ΚΩΤΤΗΣ

Γραμματεία:  Σακάρογλου

15:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Νέδας

13:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΑΪΤΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π

16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ.,

Γραμματεία:  Σακάρογλου

19:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ.

Γραμματεία:  Κεχαγιάς

ΓΙΟΡΤΗ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

15:20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ ~ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΖΑΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Ντουβαλέτης

16:20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ~ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Ντουβαλέτης

18:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ  Α ~ ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ  Β ΒΛΑΣΤΟΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Ζηδιανάκης

19:40 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ  Α ~ ΝΙΚΗΤΗΣ  Β ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΣΑΒΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Ζηδιανάκης

ΓΙΟΡΤΗ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

17:20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΑΡΤΕΜΙΣ ~ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΤΖΕΛΛΑ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης