Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Τα τουρνουά μίνι αγοριών και κοριτσιών ξεχωρίζουν από τα σημερινά παιχνίδια της ΕΚΑΣΘ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-CAP

19:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.

ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Βουλώνη, Ράμπαντι

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Π., Παραδείση, Αλεξανδρόπουλος

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

13:30 Χ.Α.Ν.Θ.  Χ.Α.Ν.Θ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ

παλιό Γραμματεία:  Λιούτσιας

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΠΑΟΚ 1 ΧΑΤΖΙΔΟΥ

Γραμματεία:  Ανανιάδης

13:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ΜΙΜΗΚΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ.

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α

13:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ  ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ

παλιό Γραμματεία:  Ιωαννίδης

16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου

16:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Αλταντζίδου

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου

12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη

12:15 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ.

Γραμματεία:  Χατζέλης

15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη

16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 1 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου

13:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ~ Β.Α.Ο. ΤΡΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι

08:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΓΑΒΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π.

14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 1 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π.

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ

10:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 2 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΚΑΡΑΒΑΣ

Γραμματεία:  Γιαγλής

09:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ΘΕΟΛΟΓΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ.

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Ν

13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Δήμας

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης

20:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΦΙΛΛΙΟΣ, ΖΗΣΗΣ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

17:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου

19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:  Ζηδιανάκης

10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 3 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β

14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ

Γραμματεία:  Φωστηρίδου

12:30 ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Ηλιάσκος

11:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. AΓΓΕΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ

11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου

12:45 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.ΜΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μισιρλόγλου

09:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ΤΟΤΣΙΚΑ, ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ

Γραμματεία:  Αστερνός

14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΠΟΝΟΣ

Γραμματεία:  Παληογιάννη

09:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Βουζούκου

16:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης

08:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Λεονταρά

14:00 Μ.Ε.Ν.Τ Μ.Ε.Ν.Τ 2 ~ Χ.Α.Ν.Θ 2  ΜΠΑΖΑΚΑΣ,ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Κουκουβίνου

15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ Μ.Ε.Ν.Τ 1 ΜΠΟΝΟΣ

Γραμματεία:  Καρατζιώτης

14:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΑΖΑΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΖΑΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου

09:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΦΙΛΛΙΟΣ, ΖΗΣΗΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

17:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΖΑΣ

Γραμματεία:  Μούστος

14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ

Γραμματεία:  Τερζίδης