Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσιο το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα με αγώνες ποδοσφαίρου από τα μεγαλύτερα πρωταθλήματα κι όχι μόνο.

Αναλυτικά:

06:50 OTE SPORT 5
Formula 1, Σαγκάη
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

09:50 OTE SPORT 5
Formula 1, Σαγκάη
Δοκιμαστικά

14:00 OTE SPORT 2
Εσπανιόλ – Αλαβές
Ποδόσφαιρο

14:00 OTE SPORT 3
Καϊζερσλάουτερν – Γκρόιτερ Φιρτ
Ποδόσφαιρο

14:30 OTE SPORT 1
Τότεναμ – Γουότφορντ
Ποδόσφαιρο

14:55 OTE SPORT 5
Moto3, Gran Premio Motul de la Republica Argentina
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

15:00 ΕΡΤ3
ΟΦΗ – Αγροτικός Αστέρας
Football League

15:50 OTE SPORT 5
MotoGP, Gran Premio Motul de la Republica Argentina
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

16:30 OTE SPORT 3
Λειψία – Λεβερκούζεν
Ποδόσφαιρο

16:30 OTE SPORT 6
Σάλκε – Βόλφσμπουργκ
Ποδόσφαιρο

16:30 OTE SPORT 7
Κολονία – Γκλάντμπαχ
Ποδόσφαιρο

16:30 OTE SPORT 8
Αμβούργο – Χόφενχαϊμ
Ποδόσφαιρο

16:50 OTE SPORT 5
Moto2, Gran Premio Motul de la Republica Argentina
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

17:00 OTE SPORT 1
Στόουκ – Λίβερπουλ
Ποδόσφαιρο

17:00 OTE SPORT 4
ΑΕΚ – Κολοσσός H
Hotels    Μπάσκετ

17:00 NOVASPORTS 1
Κύμη – Απόλλων Πάτρας
Basket league

17:15 OTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ποδόσφαιρο

18:00 NOVASPORTS 3
Ανζε – Μονακό
Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

18:30 OTE SPORT 5
Moto3, Gran Premio Motul de la Republica Argentina
Δοκιμαστικά

19:00 OTE SPORT 7
Αταλάντα – Σασουόλο
Ποδόσφαιρο

19:25 OTE SPORT 5
MotoGP, Gran Premio Motul de la Republica Argentina
Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

19:30 OTE SPORT 1
Μπόρνμουθ – Τσέλσι
Ποδόσφαιρο

19:30 OTE SPORT 2
Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ
Ποδόσφαιρο

19:30 OTE SPORT 3
Σεβίλη – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ποδόσφαιρο

20:05 OTE SPORT 5
MotoGP, Gran Premio Motul de la Republica Argentina
Δοκιμαστικά

20:15 NOVASPORTS 3
Πόρτο – Μπελενένσες
Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

21:00 OTE SPORT 5
Moto2, Gran Premio Motul de la Republica Argentina
Δοκιμαστικά

21:00 NOVASPORTS 2
Λιον – Λοριάν
Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

21:30 OTE SPORT 7
Μάντσεστερ Σίτι – Χαλ
Ποδόσφαιρο

21:45 OTE SPORT 1
Γιουβέντους – Κιέβο
Ποδόσφαιρο

21:45 OTE SPORT 3
Μάλαγα – Μπαρτσελόνα
Ποδόσφαιρο

21:45 OTE SPORT 8
Τρέντο – Σάσαρι
Μπάσκετ

22:30 NOVASPORTS 1
Σπόρτινγκ – Μποαβίστα
Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου