Η ατζέντα της ημέρας!

Δείτε μέσα από το www.arenafm.gr το τηλεοπτικό αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας (08/11).

Σάββατο 8 Νοεμβρίου

Ποδόσφαιρο

Superleague, 9η αγωνιστική

15:00 Εργοτέλης-Βέροια (Novasports 3)

17:15 Κέρκυρα-Παναιτωλικός (Novasports 1)

19:30 Ξάνθη-ΟΦΗ (Novasports 2)

Superleague, Πρωτάθλημα Κ20, 9η αγωνιστική

10:15 Εργοτέλης – Βέροια

10:30 Λεβαδειακός – Πλατανιάς

11:00 Κέρκυρα – Παναιτωλικός

11:00 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

11:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Νίκη Βόλου

12:15 Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης

14:00 Ξάνθη – ΟΦΗ

 Αγγλία, 11η αγωνιστική

14:45 Λίβερπουλ-Τσέλσι (ΟΤΕsport1)

17:00 Μπέρνλι-Χαλ

17:00 Μάντσεστερ Γ.-Κρίσταλ Πάλας (OTEsport2)

17:00 Σαουθάμπτον-Λέστερ

17:00 Γουέστ Χαμ-Αστον Βίλα

19:30 ΚΠΡ-Μάντσεστερ Σ.(OTEsport1)

Γερμανία, 11η αγωνιστική

16:30 Λεβερκούζεν-Μάιντζ (ΟΤΕsport5)

16:30 Αουγκσμπουργκ-Πάντερμπορν

16:30 Χοφενχάιμ-Κολονία

16:30 Αϊντραχτ Φρ.-Μπάγερν (ΟΤΕsport3)

16:30 Φράιμπουργκ-Σάλκε (OTEsport6)

19:30 Βέρντερ Βρ.-Στουτγκάρδη (ΟΤΕsport3)

Γερμανία, 13η αγωνιστική

14:00 Σενκ Πάουλι – Χαϊντενχέιμ (ΟΤΕsport5)

14:00 Ντάρμσταντ ’98 – Λειψία

Σέριε Α, Ιταλία, 11η αγωνιστική

19:00 Σασουόλο-Αταλάντα (ΟΤΕsport5)

21:45 Σαμπντόρια-Μίλαν (OTEsport1)

Ισπανία, 11η αγωνιστική

17:00 Αλμερία-Μπαρτσελόνα (OTEsport4)

19:00 Χετάφε-Ελτσε (OTEsport4)

21:00 Ρεάλ Μ.-Ράγιο Βαγεκάνο (OTEsport2)

23:00 Θέλτα-Γρανάδα (OTEsport4)

23:00 Μάλαγα-Εϊμπάρ (OTEsport2)

Λιγκ 1, Γαλλία, 13η αγωνιστική

18:0 Λανς-Μπορντό

21:00 Μπαστιά-Μονπελιέ

21:00 Καέν-Ναντ (Novasports 3)

21:00 Εβιάν-Νις

21:00 Τουλούζ-Μετς

Ολλανδία, 12η αγωνιστική

19:00 Ντεν Χάαγκ-Βίλεμ

20:45 Χέερενφεν-Γκο Αχεντ Ιγκλς

20:45 Τσβόλε-Γκρόνινγκεν

21:45 Μπρέντα-ΑΖ Αλκμααρ

Πρέμιερ Λιγκ, Ρωσία, 13η αγωνιστική

12:00 Αμκάρ-Σαράνσκι

15:00 Τορπέντο Μ.-Λοκομοτίφ Μ.

18:00 Ζενίτ-Τέρεκ Γκρόζνι (ACTION 24)

Πορτογαλία, 10η αγωνιστική

22:15 Μπράγκα-Ζιλ Βιθέντε (ΑCTION 24)

Μπάσκετ

5η αγωνιστική

17:00 Πανιώνιος – ΠΑΟΚ (Novasports2)

17:00 Πανελευσινιακός-ΑΕΚ (Novasports 3)

17:00 Απόλλων Πατρών-Κολοσσός (Novasports2)

17:00 Κόροιβος-ΚΑΟΔ (Novasports2)

17:00 Άρης-ΑΕΝΚ Δημούλας (Novasports2)

Α2 – 5η αγωνιστική

17:00 ΟΦΗ-Αρκαδικός

17:00 Ερμής Λαγκαδά-Ηρακλής

17:00 Αετός-Παγκράτι

17:00 Λαύριο-Ψυχικό

17:00 Δόξα Λευκάδας-ΑΕ Λιβαδειάς

17:00 Φίλιππος Βέροιας-Καβάλα

17:00 Ηλυσιακός-Εθνικός

Α1 γυναικών – 6η αγωνιστική

16:00 Αθηναϊκός-Πρωτέας Βούλας

 

NBA

22:30 Λος Άντζελες Κλίπερς-Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς (OTEsports3)

02:00 Ιντιάνα Πέισερς – Ουάσιγκτον Γουίζαρντς

02:30 Ατλάντα Χοκς – Νιού Γιόρκ Νικς

02:30 Μαϊάμι Χιτ – Μινεσότα Τίμπεργουλβς

03:00 Σικάγο Μπούλς – Μπόστον Σέλτικς

03:00 Χιούστον Ρόκετς – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς

03:30 Μιλγουόκι Μπάκς – Μέμφις Γκρίζλις

03:30 Σαν Αντόνιο Σπερς – Νιού Όρλεανς Πέλικανς

 

Βόλεϊ

Α1 ανδρών – 3η αγωνιστική

18:00 Κηφισιά-Παναθηναϊκός

18:00 ΠΑΟΚ-Παμβοχαϊκός (Novasports 4)

19:00 Ενωση Τούμπας-Λαμία

19:00 Ορεστιάδα-Φοίνικας Σύρου

19:00 Εθνικός Αλεξανδρούπολης.-Αρης

Α1 γυναικών – 5η αγωνιστική

16:00 Α.Ο. Θήρας-Ηρακλής

16:00 Ηλιούπολη-Μαρκόπουλο

16:00 Ρέθυμνο-Πανναξιακός

18:00 Ανατόλια-Μακεδονικός

20:30 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1)

 

Χάντμπολ

 Α1 ανδρών – 5η αγωνιστική

18:00 Δράμα 86-Ποσειδών Λουτρακίου

18:00 ΑΣΕ Δούκα-ΙΕΚ Ξυνή

18:00 Φοίβος Συκεών-Διομήδης Αργους

18:00 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

18:30 ΧΑΝΘ-Φίλιππος Βέροιας